Η L'Oreal Paris δημιούργησε την τριπλή φροντίδα για κανονικές και μεικτές επιδερμίδες, ειδικά σχεδιασμένη για να εξασφαλίζει την ισορροπία στην ενυδάτωση της επιδερμίδας, ενώ παράλληλα την προστατεύει και τη φωτίζει.
Τριπλή δράση:
1. ενυδατώνει για 24 ωρες
2. προστατεύει
3. φωτίζει
Αποτέλεσμα:
Άμεσα η επιδερμίδα ενυδατώνεται. Μέρα με τη μέρα, ενυδατώνεται σε βάθος και αναζωογονείται για αίσθηση απαλότητας και άνεσης.