O πρώτος παιδικός χυμός στην ελληνική αγορά, πλούσιος σε βιταμίνες και θρεπτικά συστατικά, κερδίζοντας αμέσως γονείς & παιδιά. Περιλαμβάνει βιταμίνες B6, B12, C & E, οι οποίες συμβάλλουν στην φυσιολογική λειτουργία του ανοσοποιητικού συστήματος και καλύπτουν το 50% της συνιστώμενης ημερήσιας παροχής βιταμινών. Δεν έχουν συντηρητικά και χρωστικές. Είναι ο πιο νόστιμος και διασκεδαστικός τρόπος για να γνωρίσουν τα παιδιά τις γεύσεις των φρούτων και να τα εντάξουν στην καθημερινή διατροφή τους.