Πάντα αγαπούσαμε τον καφέ από την Κολομβία. Πάντα θυμόμαστε αυτήν την αγάπη σε κάθε μας ταξίδι στις καλλιέργειες καφέ. Για εμάς, το ολοκληρωμένο σώμα, η γεμάτη γεύση και η χαρακτηριστική νότα ξηρών καρπών αυτού του 100% γνήσιου Κολομβιανού καφέ, μας δίνουν το κίνητρο να λέμε ναι κάθε φορά σε αυτό το συναρπαστικό ταξίδι. Φτιάχνουμε τις κάψουλές μας χρησιμοποιώντας 80% ανακυκλωμένο αλουμίνιο. Το αλουμίνιο μπορεί να ανακυκλωθεί ξανά και ξανά και ξανά.