Στη Χρυσή Ζύμη καμαρώνουμε, γιατί ό,τι φτιάχνουμε πλημμυρίζει με καμάρι και τις δικές σας στιγμές. Έτσι φτιάχνουμε και την αγαπημένη Μπουγάτσα Θεσσαλονίκης Χρυσή Ζύμη που κρατάτε στα χέρια σας! Αυθεντικά φύλλα μπουγάτσας, που τραγανίζουν μοναδικά, αγκαλιάζουν εκλεκτή φέτα ΠΟΠ και μυζήθρα. Φτιάξτε με καμάρι ένα πρωινό που Θα χαρίσει στο σπίτι σας το άρωμα της φρεσκοψημένης Μπουγάτσας Θεσσαλονίκης, προσφέροντας στους αγαπημένους σας το πιο γλυκό ξύπνημα!
Χρυσή Ζύμη. Δεν έτυχε...Πέτυχε!